Zalinkuj svůj blog

Portál zalinkuj.cz ukončil svou činnost, své weby teď můžete propagovat lépe prostřednictvím ceskeblogy.cz.

Co se dělo na zalinkuj.cz?

Na portál zalinkuj si mohl každý zdarma a bez registrace vložit odkaz na své stránky. Podmínkou bylo pouze, aby stránky měly českou lokalizaci.

Proč jste ukončili činnost portálu zalinkuj.cz?

Portál nepřinášel dlouhodobě žádný užitek jeho provozovatelům ani jeho uživatelům. Jednalo se o pouhé skladište odkazů, které navštěvovali jen ti, kdo chtěli přidat svůj odkaz. Na tyto odkazy pak většinou klikali jen roboti na své pouti skrze kanály internetu.

Jak teď mám propagovat své stránky?

Vytvořte si na svých stránkách blog a piště do něj své zkušenosti, informace o produktech, zkrátka články, které by Vaše návštěvníky mohly zajímat. Přidejte svůj blog na ceskeblogy.cz a získáte tím neporovnatelně lepší propagaci, než jste měli na zalinkuj.cz.

Kde se dozvím více o tom, jak fungují ceskeblogy.cz?

Na této stránce o nás se můžete dočíst co nás vedlo k založení ceskeblogy.cz.

Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...